O mnie

Pracuję z dziećmi już od 10 lat, w tym czasie zdobyłam doświadczenie w wielu warszawskich klinikach. A najważniejsze dla mnie jest to, że wciąż jestem świadkiem i częścią sukcesów moich podopiecznych.
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Już od szkoły średniej widziałam, że chcę pomagać i miałam bardzo dobry kontakt z dziećmi. Zaczęłam swoją przygodę od bycia wolontariuszką w Fundacji dla dzieci. Zdobywałam doświadczenie i szkoliłam warsztat u najlepszych wykładowców i terapeutów w Warszawie.

Po uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji praktykowałam i pracowałam zawodowo w klinikach między innymi:

  • Dziecięcy Szpital W Warszawie ul. Marszałkowska,
  • Warszawski Szpital Dla Dzieci ul. Kopernika
  • oraz Fundacji Dla Dzieci Niepełnosprawnych „Krasnal”.
Cały czas szkoląc się i uzyskując certyfikat terapeuty dziecięcego NDT-Bobath kontynuowałam swój rozwój. Obecnie współpracuję z Centrum Medycznym Damiana oraz Centrum Medycznym LUX-Med oraz prowadzę prywatną praktykę. Wciąż szkolę się, uczestniczę w konferencjach naukowych, wymieniam doświadczenia na spotkaniach Warszawskiego Stowarzyszenia Terapeutów NDT-Bobath i uczę się od Państwa by jak najlepiej zrozumieć potrzeby rozwojowe dziecka i rodziców by pomóc.

Referencje